Členové

LogoOrganizaceJménoPopis
Město Vlachovo Březí Lubomír Dragoun
Obec Malenice Magdaléna Přílepková Obec Malenice složená z částí: Malenice, Straňovice a Zlešice, má celkem 657 obyvatel. Katastr se rozkládá po obou březích řeky Volyňky v nadmořské výšce 483 m. V roce 2008 se obec stala Jihočeskou vesnicí roku a následně se umístila na 3. místě celostátního kola této soutěže.
Svazek obcí Věnec František Linha
Mikroregion Vlachovo Březí Jan Pěsta Mikroregion Vlachovo Březí leží v Jižních Čechách v Šumavském podhůří a není vymezen žádnými geografickými hranicemi, pouze společnou vůlí některých obcí ekonomicky a společensky oživit tento kraj. Mikroregion zahrnuje část území okresu Prachatice (severní oblast) a část okresu Strakonice (jižní oblast). Přirozeným centrem mikroregionu a jeho iniciátorem je obec Vlachovo Březí.
Dobrovolný svazek obcí Prachaticko Mgr. Jiří Srch
Město Husinec Ludvík Friedberger Město Husinec leží na břehu řeky Blanice, na jihozápadě Jižních Čech v okrese Prachatice ve zvlněné krajině severozápadní části předhůří Šumavy. Nám všem dobře povědomé jméno již ze školních lavic jako rodné místo Mistra Jana Husa, v jehož rodném domku je možno shlédnout stálou expozici o životě tohoto nejznámějšího místního rodáka.
Pavel Friedberger Fyzická osoba zemědělec
Malířství Jan Kouba Hana Koubová Fyzická osoba podnikatel
TJ Sokol Strunkovice nad Blanicí Ing. Karel Matějka
Základní škola a mateřská škola Šumavské Hoštice Mgr. Petra Vaňková
Jana Klesnerová Fyzická osoba
SDH Zálezly Josef Kouba
Občanské sdružení Cassini Markéta Friedbergerová
Ivana Vlková Fyzická osoba
Anna Pecková fyzická osoba
IMPAKT Společnost pro aktivizaci periferií Kateřina Kulhánková - Čejková Cílem občanského sdružení je: a)Vzdělávání a výchova dětí, mládeže a dospělých převážně ve venkovském regionu. b)Prevence sociální izolace. c)Aktivizace periferií. d)Obnova kulturní krajiny. e)Výzkum a pilotní realizace projektů v oblasti rozvoje venkova. f)Publikační činnost.
Jana Benešová Fyzická osoba
Ing. Martin Janda
Za muzeum venkovského života v Předslavicích Libor Jungvirt
SDH Šumavské Hoštice Mgr. Petr Fleischmann
Město Vimperk Eva Mikulová
Mikroregion Horní Vltava-Boubínsko Ing. Zdeňka Lelková Předmětem činnosti tohoto mikroregionu je prosazování záměrů týkajících se svým rozsahem a významem spádového území a další aktivity, související s propagací mikroregionu a celého zájmového území. Samotné jádro Mikroregionu Horní Vltava-Boubínsko tvoří obce na území NP a CHKO Šumava. Obce leží v povodí horní části Studené a Teplé Vltavy a okolí Boubína . Mikroregion Horní Vltava-Boubínsko má 15 členů - 11 obcí: Želnava, Nová Pec, Stožec, Strážný, Lenora, Horní Vltavice, Kubova Huť, Borová Lada, Kvilda, Buk, Zbytiny, 2 města: Vimperk a Volary, dále je členem mikroregionu Ski klub Volary a Služby města Vimperk.
Mgr. Petra Frnochová Fyzická osoba zemědělec
Bc. Lenka Pahorecká fyzická osoba
Římskokatolická farnost Vlachovo Březí Pavel Benda Farnost Vlachovo Březí se nachází v krásné Šumavské krajině nedaleko Prachatic. Srdcem farnosti je kostel Zvěstování Páně stojící na náměstí. Historie farního kostela Zvěstování Páně začíná ve 14.století. Původní kostel byl menší a byl postaven v románském slohu. V letech 1659 – 69 byl kostel přestavěn v barokním slohu a v této podobě zůstal až do dnešní doby. V roce 1702 daroval farnosti mnich Faltýn vzácný obraz Panny Marie Svatodušské. Na návrší, kde s obrazem odpočíval, byla postavena dřevěná kaple, nyní na tomto místě nad Vlachovým Březím stojí kostel Svatého Ducha. V roce 1851 byla ke kostelu postavena křížová cesta.
Jan Kříž
Obec Stachy Bořivoj Klíma
Jihočeská hospodářská komora Radka Dvořáková
Sdružená obec baráčníků Malenice Josef Bláhovec
U Nás Petr Čmerda
Obec Záblatí Ing. Vladislav Klabouch
František Hodina