Pozvánka na 3 denní seminář

2007-03-10 22:05:00

Dovoluji si Vás oslovit s pozvánkou na třídenní seminář na téma praxe v projektovém managementu, přípravy a tvorby projektů a jejich úspěšné realizace.

Tyto pozvánky byly distribuovány Jihočeským krajem i dalšími institucemi v průběhu předchozích 2 týdnů, dodnes však máme přihlášeného pouze 1 zájemce.

Ráda bych Vás proto jako jeden ze školitelů semináře pořádala, pokud je to možné, o medializaci této akce ve Vašich informačních kanálech.


Seminář se uskuteční v Prachaticích ve dnech 17.- 19.3.2007

Seminář je vhodný jak pro zájemce o přípravu a realizaci projektů vlastními silami či s pomocí odborné firmy, tak pro již zkušené projektové manažery, osoby fyzické, ze státní správy a samosprávy, podnikatele, neziskové organizace i další zájemce. Lektory semináře jsou lidé s bohatými praktickými zkušenostmi z oblasti projektového managementu. Účast pro zájemce je zdarma.

Dovoluji si Vám také zaslat osobní pozvánku na 3. den semináře, který je věnován vlastní realizaci projektů, jejich managementu, dodržování pravidel, vyúčtování a dalším praktickým informacím.

Předem Vám děkuji za Vaši pomoc a přeji Vám hezký víkend,

Taťána Kozáková

manažer specialista

pdf Osobni pozvanka PT 114.90 Kb pdf Pozv_Prachatice 343.00 Kb

 

 

Přílohy